Haberler

HABERLER

Yaratıcılık Atölyeleri 2 gerçekleştirildi

Ustaişi Beyoğlu projesinin ana faaliyetlerinden olan Yaratıcılık Atölyelerinin 2. Si 11-16 nisan 2016 tarihleri arasında Galata ve Şişhane bölgesi ağırlıkta olmak üzere Beyoğlu ilçesinde ki farklı mekanlarda gerçekleştirildi.

Alanında uzman 5 Alman tasarımcının ve Bilgi üniversitesi öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen Atölye kapsamında, tasarımcılar Yaratıcılık atölyelerinin ilk gününde Bilgi üniversitesi ve Kültür Kenti Vakfı ev sahipliğinde sunumlarını gerçekleştirirken,  atölyenin 2. Gününde Galata ve Şişhane bölgesinde ki atölyelere yapacakları tasarımlarla ilgili keşif turu yapan tasarımcılar ve öğrenciler, geride kalan günlerde Ustaişi Beyoğlu projesinin Haziran- Temmuz aylarında gerçekleştirilecek sergisi için tasarım ve üretimini gerçekleştirdi.

Amaç:

Beyoğlu’ndaki zanaat bilgi ve becerilerinin yeni nesillere aktarılması.
 
 
 

İstanbul Kalkınma Ajansı Tarafından Desteklenen Ustaişi Beyoğlu Projesi Kapsamında Hazırlanan Bu Yayının İçeriği İstanbul Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığı’nın Görüşlerini Yansıtmamakta Olup İçerik ile İlgili Tek Sorumluluk Kültür Kenti Vakfı’na Aittir

 
Copyright © 2016 | Ustaİşi Beyoğlu
Twitter